about2

Teknoloji Yaklaşımımız

Yazılım çözümlerimiz, nesneye dayalı modüler mimari yapısında geliştirilmektedir. Çekirdek işlemler, tecrübeli yazılım geliştirme ekibimiz tarafından özgün modelleme sistemi ile tasarlanmakta, platform bağımlılığı en alt seviyeye indirgenmektedir. Bu sayede sunduğumuz hizmetler sistem kaynaklarını daha az yormakta, ortaya çıkan işlem hacmine oranla daha hızlı çalışabilmektedir. Tüm yazılımlarımız ağ kaynaklarını maksimum performansda kullanabilen akıllı bağlantı yapısına sahiptir. Çekirdekte yer alan oto kontrol sistemleri ana sunucu bağlantısını devamlı korur, eşitleme, güncelleme işlemlerini arka planda takip eder. Yeni sürüm, bileşen, güvenlik yada bilgi güncellemeleri otomatik olarak sisteme aktarılır. Bu sayede yazılımlarımız, kullanıcının kurumsal yapısında meydana gelebilecek gelişmeler uyarınca süratle güncellenebilen, yenilenebilen, ölçeklenebilen bir yapıya sahiptir.

 • 2009

 • Hizmet Yılı

  Firmamız, iki yılı bulan altyapı çalışmalarının ardından 2009 yılının son çeyreğinde faaliyete geçmiş, sağlık sektörüne ard arda sunduğu yazılım otomasyon çözümleri ile kısa zamanda tanınmıştır.

 • Gelecek 10 yılın yazılım teknolojileri altyapısı üzerine sistemini kuran Molekül Yazılım, bunun verdiği özgüvenle daha kapsamlı kurumsal projelerde sağlık müdürlüklerinin problemlerine çözümler sunmaktadır.

 • Varolan laboratuvar otomasyon hizmeti, hem analiz merkezlerinin görev süreçlerini kısaltarak personel yükünü hafifletmekte ve hem de kusursuz istemci entegrasyonu ile ASM çalışanlarının işlerini kolaylaştırmaktadır.

 • 2020

 • Kullanıcı Sayısı

  Güncel olarak 10000'den fazla kullanıcı ürün ve çözümlerimizi kullanılmakta ve her geçen artmaktadır.

 • Destek Çözümü

  Son 5 yılın çağrı merkezi kayıtları ve destek mesajları toplamına göre 2.5M fazla destekle hizmetinizdedir.

 • Personel Sayısı

  Türkiye genelinde toplam yerel çalışanlarına göre 40 çalışanı bulunmaktadır.

Sertifikalarımız
15504 İSO
27001 iso
27701 iso
20000 iso
icon
ahbs
sertifikalarımız
sertifikalarımız
Eimza