Tablet Hasta Kabul Sistemi

Tablet Hasta Kabul Sistemi ile ekstra kiosk, kapıüstü monitör, kablolama ihtiyacı duymadan hasta kabulü yapabilir, hasta çağırma yapabilirsiniz. Üstelik mobil uygulama için ücret ödemezsiniz. ElementAHBS kullanıcılarına Tablet Hasta Kabul Uygulaması ÜCRETSİZ sunulmaktadır.

Sistemi kullanabilmek için 10″ ve üzeri ekrana sahip Android işletim sistemi bulunan bir tablete sahip olmanız yeterli. Google Play üzerinden uygulamamızı indirip, ElementAHBS ile eşleştirdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Hastalarınız tablet üzerinden TC Kimlik Numaraları ile sıralarını aldığında ElementAHBS üzerinden sıra alan hastalarınızı görebilirsiniz. ElementAHBS üzerinden hasta çağır işlemi yaptığınızda sistem tablet ekranı üzerinden sesli ve görsel olarak hasta çağırma işlemi yapacaktır.

ElementAHBS için hazırlanan modüller, sistem yapıları sayesinde farklı ortamları kendi içerisine dahil edebilir. Örneğin tabletinizin HDMI görüntü çıkışı varsa tabletten alınacak görüntüyü HDMI üzerinden HDMI destekli bir monitör ile daha büyük bir görüntü alınabilir. Veya tablet görüntüsü haricinde bilgisayarınızın ikinci ekran çıkışına monitör bağlayıp kapıüstü uygulaması ile tabletten yapılan hasta sıra girişini bilgisayarınız üzerinden ikinci ekranla monitöre yansıtabilirsiniz. Uygulamalar hakkında tüm soru ve danışmanlık hizmetini Çağrı Merkezimiz verecektir.

Ayrıca Element Mobil uygulaması ile sıra alan hastalarınızı mobil cihazınız üzerinden bildirim ile görebilirsiniz. Bu sayede ASM içerisinde ama odanızda değilseniz sıra alan hastalarınızı anlık olarak görebilirsiniz.

Özellikleri

  • Element AHBS Sistemi ile tam entegredir.

  • Kimlik paylaşım sistemi (Mernis) ile tam entegredir.

  • Aynı ekranda hasta kabulü ve hasta listeleme görüntüleme yapmaktadır.

  • Sesli ve ekran uyarısı ile hasta çağırma sistemi mevcuttur.

NOT: 10.1 inch ekran boyutuna sahip Android 4.4 ve üzeri işletim sistemine sahip tabletlerde kullanılması önerilir.

Verileriniz ISO27001:2013 veri güvenliği politikalarına uygun olarak tutulmaktadır.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında kapı üstü monitörlerde listelenen hastaların Ad ve Soyadları ilk harfleri hariç kalan kısımları * (yıldız) karakteri ile gizlenmiştir.

Tablet Hasta Kabul İndir

Örnek Uygulamalar

Şimdi Deneyin

ElementAHBS Kolay, Hızlı ve Güvenilir Aile Hekimliği yazılımıdır…

Şimdi Deneyin