window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-76516139-1');
HAKKIMIZDA2017-10-18T13:34:23+00:00

HAKKIMIZDA

Profesyonel kadrosu ile 2009’dan bu yana tüm  aile hekimlerimize hizmet vermekteyiz

Firmamız, iki yılı bulan altyapı çalışmalarının ardından 2009 yılının son çeyreğinde faaliyete geçmiş, sağlık sektörüne ard arda sunduğu yazılım otomasyon çözümleri ile kısa zamanda tanınmıştır.

Kullanıcı odaklı çözüme inanan yazılım ekibimizin öncelikli olarak geliştirdiği Aile Hekimliği kurumsal kontrol ve takip mekanizması, Element Aile Hekimliği Bilgi Sistemi adı altında aile hekimlerinin hizmetine sunulmuş, kullanıcılar arasında “hızlı işlem” ve “pratik kullanım” özellikleri ile popülerlik kazanmıştır. Yazılım geliştirmenin yanı sıra müşteri memnuniyetinin en önemli basamağı olan teknik destek noktasında da farkını her defasında ortaya koyan firmamız, faaliyet gösterdiği bölgelerde bu özelliği ile de takdir toplamaktadır.

Gelecek 10 yılın yazılım teknolojileri altyapısı üzerine sistemini kuran Molekül Yazılım, bunun verdiği özgüvenle daha kapsamlı kurumsal projelerde sağlık müdürlüklerinin problemlerine çözümler sunmaktadır. Varolan laboratuvar otomasyon hizmeti, hem analiz merkezlerinin görev süreçlerini kısaltarak personel yükünü hafifletmekte ve hem de kusursuz istemci entegrasyonu ile ASM çalışanlarının işlerini kolaylaştırmaktadır.

Teknoloji Yaklaşımımız

Yazılım çözümlerimiz, nesneye dayalı modüler mimari yapısında geliştirilmektedir. Çekirdek işlemler, tecrübeli yazılım geliştirme ekibimiz tarafından özgün modelleme sistemi ile tasarlanmakta, platform bağımlılığı en alt seviyeye indirgenmektedir. Bu sayede sunduğumuz hizmetler sistem kaynaklarını daha az yormakta, ortaya çıkan işlem hacmine oranla daha hızlı çalışabilmektedir.
Tüm yazılımlarımız ağ kaynaklarını maksimum performansda kullanabilen akıllı bağlantı yapısına sahiptir. Çekirdekte yer alan oto kontrol sistemleri ana sunucu bağlantısını devamlı korur, eşitleme, güncelleme işlemlerini arka planda takip eder. Yeni sürüm, bileşen, güvenlik yada bilgi güncellemeleri otomatik olarak sisteme aktarılır. Bu sayede yazılımlarımız, kullanıcının kurumsal yapısında meydana gelebilecek gelişmeler uyarınca süratle güncellenebilen, yenilenebilen, ölçeklenebilen bir yapıya sahiptir.

Hizmet Politikamız

Molekül Yazılım ekibi olarak amacımız;
*Günümüz yazılım teknolojilerinin sağladığı avantajları özgün metodlarımızla şekillendirerek, ilk elden müşterilerimize sunmak;
*Hizmet kalitemizi koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımız ile pekiştirmek;
*Müşterilerimizle olan karşılıklı diyaloğumuzu, ilkeli satış sonrası destek politikamız ile sağlam birer güven ağına dönüştürmektir.

Ulusal sağlık sektöründeki ana hedefimiz ise müşterilerimizin hak ettiği seçkin hizmeti, seçkin ve dinamik kadromuz ile, iş ahlakından ödün vermeden, karşılaştığımız engellere ve ön yargılı yaklaşımlara takılmadan, en süratli bir şekilde sunmaktır.

Teknoloji Altyapısı

Yazılımımız, Microsoft® Windows™ işletim sistemi üzerinde sorunsuz çalıştırılabilmek üzere modüler mimari esas alınarak geliştirilmiştir. Nesneye dayalı teknoloji altyapısı sayesinde kullanılan Windows versiyonu ne olursa olsun, kolayca entegre olabilmektedir. Programımız hem 32 bit ve hem de 64 bit işletim sistemlerine tam destek vermektedir.
Otomasyon dahilinde, veri tabanı olarak MS SQL Server yapısı kullanılmaktadır. Milyonlarca kaydı dahi kayıpsız ve en hızlı şekilde gerçekleştirebilen bu sistem, tüm dünyadaki bilgisayar yazılımları arasında en popüler ve güvenli veri tabanı altyapısı olarak değerlendirilmektedir. Gelişmiş Client/Server desteği ile de program birden fazla bilgisayarda ortak verileri kullanarak sorunsuz çalışabilmektedir.
Programımız, Ulusal Sağlık Sistemi (USS) sisteminin web servisleri aracılığıyla sunduğu XML veri paylaşımına %100 uyumludur. Platformdan bağımsız XML verileri sorunsuz olarak alınır veya gönderilebilir.

TAKIMIMIZ

Ulusal sağlık sektöründeki ana hedefimiz müşterilerimizin hak ettiği seçkin hizmeti, seçkin ve dinamik kadromuz ile, iş ahlakından ödün vermeden, karşılaştığımız engellere ve ön yargılı yaklaşımlara takılmadan, en süratli bir şekilde sunmaktır.

Abdullah BİRCAN
Abdullah BİRCANGenel Müdür
Ahmet YİĞİT
Ahmet YİĞİTGenel Müdür Yardımcısı
Fatma SİPAHİOĞLU
Fatma SİPAHİOĞLUMuhasebe Sorumlusu
Edip GENÇ
Edip GENÇYazılım Geliştirme Sorumlusu
Onur ÖKSÜZGİL
Onur ÖKSÜZGİLBilgi Güvenliği Yöneticisi
Okan KIZILIRMAK
Okan KIZILIRMAKYazılım Geliştirme Uzmanı
İbrahim BOLAT
İbrahim BOLATYazılım Geliştirme Uzmanı (Mobil)
Şerife Nur BUĞDAY
Şerife Nur BUĞDAYYazılım Geliştirme Uzmanı
Ertuğrul SİPAHİOĞLU
Ertuğrul SİPAHİOĞLUYazılım Destek Uzmanı
Ziya VARİNLİO
Ziya VARİNLİOYazılım Destek Uzmanı
Emre SOYSAL
Emre SOYSALYazılım Destek Uzmanı
Emrah ÇIKRIKÇIOĞLU
Emrah ÇIKRIKÇIOĞLUYazılım Destek Uzmanı
Umut DEMİRCİ
Umut DEMİRCİYazılım Destek Uzmanı
Bilgehan BOZDOĞAN
Bilgehan BOZDOĞANYazılım Destek Uzmanı
Murat GÜLEŞ
Murat GÜLEŞYazılım Destek Uzmanı
Mustafa ARSLANHAN
Mustafa ARSLANHANYazılım Destek Uzmanı

Şimdi Deneyin

ElementAHBS Kolay, Hızlı ve Güvenilir Aile Hekimliği yazılımıdır…

Şimdi Deneyin
Size daha iyi bir web sitesi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik Politikamıza göz atabilirsiniz... Gizlilik Politikası Tamam

Gizlilik Politikası

Size ait kişisel verilerin korunması, bizim için oldukça önemlidir. Web sitesini ve/veya mobil uygulamaları (bundan böyle “Web Sitesi” olarak anılacaktır) ziyaret ederken rahat hissetmenizi istiyoruz. Kişisel verileri işlerken en büyük endişemiz, gizliliğinizin korunmasıdır. Bu konuyu tüm ticari faaliyetlerimizde oldukça yakından takip ediyoruz. Kişisel bilgilerin korunmasına yönelik sorumluluklarımızın çok ciddi olduğunu biliyoruz. Kişisel gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bu Gizlilik Politikası‘nda siz Web Sitesi’ne eriştiğinizde ve/veya siteyi kullandığınızda sizden veya sizin hakkınızda topladığımız bilgilerin kullanımı, saklanması ve ifşasına yönelik uygulamalarımız açıklanmaktadır. Web Sitesinikullanarak Kullanım Şartları‘nı kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek amacıyla tanımlama bilgilerini ve IP adreslerini saklayıp bunlara erişebileceğimizi ve Web Sitesi ile ilgili kullanım verilerini toplamak için diğer yöntemleri kullanabileceğimizi kabul ediyorsunuz. Bu Gizlilik Politikası’nı dilediğimiz zaman önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutarız. Web Sitesi‘nde yapılan değişiklikleri yayınlamayabiliriz, bu nedenle lütfen Gizlilik Politikamızın en son sürümünü düzenli olarak inceleyin. Kimlik bilgilerinizde değişiklik olursa veya artık hizmetimizi kullanmak istemezseniz bize sağlamış olduğunuz kişisel bilgilerinizi düzeltme veya güncelleme olanağı sunduğumuzu lütfen unutmayın. Web Sitesi‘nde diğer web sitelerinin bağlantıları bulunabilir. Bizim tarafımızdan yönetilmeyen web sitelerinin gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı lütfen unutmayın. Kimlik bilgilerini toplayan herhangi bir web sitesinin ve tüm web sitelerinin gizlilik beyanlarını okumanızı tavsiye ederiz. Bu gizlilik bildirimi sadece Web Sitesitarafından toplanan bilgiler için geçerlidir. Başka sorunuz veya yorumunuz varsa İletişim sayfasından bizimle iletişime geçin.