window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-76516139-1');
ElementKDS2017-10-17T11:47:25+00:00

ElementKDS

Mobil Cihazınızdan Performans Bilgilerinize Ulaşın

ElementKDS

1- Her ayın 1 ile 4. günleri arasında hekimlerin performans eksiklerini otomatik olarak kontrol ederek bildirim olarak göstermektedir.

2- Aile Hekimleri Bebek aşıları, Bebek izlemleri, Çocuk izlemleri ve Gebe izlemlerinin istenilen dönem için, Molekül KDS Mobil uygulaması ile güvenli,hızlı ve kolay bir şekilde görüntüleyebilmektedir.

3- Tüm işlemler için genel istatistiklerle, yapılan/yapılmayan oranları ve sayıları görüntülenmektedir. Ayrıca bu istatistiklerin tabi olduğu kişilerin işlemleri de gösterilmektedir.

4- Linkler kısımıyla da KDS Web sitesi uygulamasına kolay erişim sağlanabilmektedir.

5- Molekül KDS uygulaması tamamen ücretsiz olup, tüm aile hekimlerinin kullanımına açıktır.

6- Aile Hekimleri “Giriş Yap” ekranından gereken bilgileri girerek uygulamayı kullanabilir.

7- Bilgileriniz sadece kendi cihazınızda tutulmaktadır, KDS işlemlerinde Sağlık Bakanlığı servisleri ile iletişim için kullanılmaktadır.

Özellikleri

  • Tüm işletim sistemlerinde çalışır.

    (Android & IOS)

  • Tüm Aile Hekimlerine ÜCRETSİZ

    (ElementAHBS Kullanmasanız Bile Uygulamamızı Kullanabilirsiniz.)

NOT: ElementKDS mobil uygulaması sadece Sağlık Bakanlığı Web Servisleri üzerinden gelen verileri göstermektedir. Bu servisleri kullanabilmek için TC Kimlik Numaranız, SağlıkNET Şifreniz ve ÇKYS Kodunuzun mobil programa tanımlamanız gerekmektedir. Bu bilgilerin doğruluğu Sağlık Bakanlığı tarafından doğrulandıktan sonra veriler gelecek ve mobil uygulama üzerinde görüntülenecektir.

Mobil uygulama desteği sadece ElementAHBS kullanıcılarına verilmektedir.

ElementKDS İndirElementKDS İndir

Şimdi Deneyin

ElementAHBS Kolay, Hızlı ve Güvenilir Aile Hekimliği yazılımıdır…

Şimdi Deneyin
Size daha iyi bir web sitesi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik Politikamıza göz atabilirsiniz... Gizlilik Politikası Tamam

Gizlilik Politikası

Size ait kişisel verilerin korunması, bizim için oldukça önemlidir. Web sitesini ve/veya mobil uygulamaları (bundan böyle “Web Sitesi” olarak anılacaktır) ziyaret ederken rahat hissetmenizi istiyoruz. Kişisel verileri işlerken en büyük endişemiz, gizliliğinizin korunmasıdır. Bu konuyu tüm ticari faaliyetlerimizde oldukça yakından takip ediyoruz. Kişisel bilgilerin korunmasına yönelik sorumluluklarımızın çok ciddi olduğunu biliyoruz. Kişisel gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bu Gizlilik Politikası‘nda siz Web Sitesi’ne eriştiğinizde ve/veya siteyi kullandığınızda sizden veya sizin hakkınızda topladığımız bilgilerin kullanımı, saklanması ve ifşasına yönelik uygulamalarımız açıklanmaktadır. Web Sitesinikullanarak Kullanım Şartları‘nı kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek amacıyla tanımlama bilgilerini ve IP adreslerini saklayıp bunlara erişebileceğimizi ve Web Sitesi ile ilgili kullanım verilerini toplamak için diğer yöntemleri kullanabileceğimizi kabul ediyorsunuz. Bu Gizlilik Politikası’nı dilediğimiz zaman önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutarız. Web Sitesi‘nde yapılan değişiklikleri yayınlamayabiliriz, bu nedenle lütfen Gizlilik Politikamızın en son sürümünü düzenli olarak inceleyin. Kimlik bilgilerinizde değişiklik olursa veya artık hizmetimizi kullanmak istemezseniz bize sağlamış olduğunuz kişisel bilgilerinizi düzeltme veya güncelleme olanağı sunduğumuzu lütfen unutmayın. Web Sitesi‘nde diğer web sitelerinin bağlantıları bulunabilir. Bizim tarafımızdan yönetilmeyen web sitelerinin gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı lütfen unutmayın. Kimlik bilgilerini toplayan herhangi bir web sitesinin ve tüm web sitelerinin gizlilik beyanlarını okumanızı tavsiye ederiz. Bu gizlilik bildirimi sadece Web Sitesitarafından toplanan bilgiler için geçerlidir. Başka sorunuz veya yorumunuz varsa İletişim sayfasından bizimle iletişime geçin.