ElementKDS

1- Her ayın 1 ile 4. günleri arasında hekimlerin performans eksiklerini otomatik olarak kontrol ederek bildirim olarak göstermektedir.

2- Aile Hekimleri Bebek aşıları, Bebek izlemleri, Çocuk izlemleri ve Gebe izlemlerinin istenilen dönem için, Molekül KDS Mobil uygulaması ile güvenli,hızlı ve kolay bir şekilde görüntüleyebilmektedir.

3- Tüm işlemler için genel istatistiklerle, yapılan/yapılmayan oranları ve sayıları görüntülenmektedir. Ayrıca bu istatistiklerin tabi olduğu kişilerin işlemleri de gösterilmektedir.

4- Linkler kısımıyla da KDS Web sitesi uygulamasına kolay erişim sağlanabilmektedir.

5- Molekül KDS uygulaması tamamen ücretsiz olup, tüm aile hekimlerinin kullanımına açıktır.

6- Aile Hekimleri “Giriş Yap” ekranından gereken bilgileri girerek uygulamayı kullanabilir.

7- Bilgileriniz sadece kendi cihazınızda tutulmaktadır, KDS işlemlerinde Sağlık Bakanlığı servisleri ile iletişim için kullanılmaktadır.

Özellikleri

  • Tüm işletim sistemlerinde çalışır.

    (Android & IOS)

  • Tüm Aile Hekimlerine ÜCRETSİZ

    (ElementAHBS Kullanmasanız Bile Uygulamamızı Kullanabilirsiniz.)

NOT: ElementKDS mobil uygulaması sadece Sağlık Bakanlığı Web Servisleri üzerinden gelen verileri göstermektedir. Bu servisleri kullanabilmek için TC Kimlik Numaranız, SağlıkNET Şifreniz ve ÇKYS Kodunuzun mobil programa tanımlamanız gerekmektedir. Bu bilgilerin doğruluğu Sağlık Bakanlığı tarafından doğrulandıktan sonra veriler gelecek ve mobil uygulama üzerinde görüntülenecektir.

Mobil uygulama desteği sadece ElementAHBS kullanıcılarına verilmektedir.

ElementKDS İndirElementKDS İndir

Şimdi Deneyin

ElementAHBS Kolay, Hızlı ve Güvenilir Aile Hekimliği yazılımıdır…

Şimdi Deneyin