Web Aile Hekimliği

ElementAHBSWeb

Bilgisayar ve İşletim Sistemi Bağımsız Web Tabanlı AHBS
Verileriniz Her Zaman Güvende

VERİLERİNİZE HER YERDEN ERİŞİN

ElementAHBSWeb projemizle Aile Hekimliği Bilgi Sistemini tamamen mobile taşıyoruz. Şu anda kullanılan tüm yazılımlar Windows işletim sistemini zorunlu olarak kullanmakta. Bilgisayarın taşıma problemleri, bozulması, yedek alınmaması, alınan yedeğin çalışmaması gibi yaşanan bir çok problemi göz önünde bulundurarak hazırlamaya devam ettiğimiz web tabanlı ahbs sistemi olan ElementAHBSWeb ile istediğiniz cihazdan verilerinize erişebilirsiniz.

Üstelik bu işlemleri sadece tanımlı kullanıcı adınız ve şifrenizle istediğiniz cihazdan yapabilirsiniz. Uygulamamız web tabanlı olduğu için bilgisayar ve işletim sistemi ayrımı olmaksızın kullanabileceksiniz. Hatta sadece web tarayıcıya* ulaşabildiğiniz her türlü cihazdan kullanabileceksiniz.

* Kullanılacak web tarayıcının Java desteğinin bulunması gerekmektedir.

ElementAHBSWeb Henüz Test Aşamasındadır ve Şu Anda Sadece Kurum / İşyeri Hekimliği Olarak Kullanıma Sunulmuştur. Aile Hekimliği çalışmaları bittiğinde Aile Hekimlerimizin de kullanımına sunulacaktır.
  • Element AHBS Web ile programa web tarayıcı olan her yerde erişim.

    (Bilgisayar – Cep Telefonu – Tablet – Smart TV)

  • Bağımsız işletim sistemi ve tarayıcı.

    (Windows – Linux – Android – IOS)

  • Merkezi veri sistemi ile artık veri kaybına son.

    (Tüm verileriniz T.C. Sağlık Bakanlığı Veri Merkezi Sunucularında Bulunmaktadır ve Yedeklenmektedir.)

  • Ve onlarca özellik…

* ElementAHBSWeb projesi halen geliştirilmekte olup bazı bölgelerde alfa test amaçlı kullanılmakta ve geri bildirimler alınmaktadır. Projenin %100 tamamlanması sonrasında beta testleri için kısıtlı sayıda aile hekimine açılacak, sonrasında isteyen hekimlerimizin verileri ElementAHBSWeb uygulamasına taşınması sağlanacaktır. Aile Hekimliği Bilgi Sistemi canlı ve devamlı gelişen bir sistem olduğu için ElementAHBSWeb projesi tam anlamıyla günümüz ihtiyaçlarının karşılandığı ve projenin sahada kullanılması firmamız tarafından onaylandıktan sonra kullanıcılarımıza sunulacaktır. Bu durumdan dolayı proje geliştirilmekte, ancak sahada kullanım tarihi verilememektedir.

Tanıtım Videosu
Demo İçin Tıklayın

İşyeri Hekimiyseniz Demo Kullanabilirsiniz...

Web Tabanlı Sağlık Otomasyon Sistemimiz Şu anda sadece İşyeri Hekimlerinin kullanımına sunulmuştur.

Demo İçin Tıklayın

Şimdi Deneyin

ElementAHBS Kolay, Hızlı ve Güvenilir Aile Hekimliği yazılımıdır…

Şimdi Deneyin