window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-76516139-1');
ElementAHBS2017-10-17T11:47:05+00:00

 

ElementAHBS

 

Hızlı, Kolay, Güvenilir
Aile Hekimliği Programı

 

ElementAHBS ile İşiniz Artık Daha Kolay

Element AHBS ile aile hekimlerinin zorlu yükünü paylaşan ve tüm gelişen ihtiyaçlarını başarıyla karşılayan yazılım sitemini sunuyoruz. ElementAHBS, başarılı uygulama özellikleri ile sektörde öncü, güçlü, güvenilir ayrıca yüksek performansıyla aile hekimlerine önemli katkılarda bulunmayı hedeflemektedir. Diğer birçok AHBS yazılımının aksine ElementAHBS, aile hekimlerinin tüm ihtiyaçlarını tamamıyla ve başarıyla karşılayabilmektedir.

Aile hekimliği kurumu bünyesinde icra edilen tüm faaliyetleri içeren yazılımımız, hızlı ve kolay kullanım esasına göre geliştirilmiştir. Hekimin ve/veya aile sağlığı elemanının ihtiyaç duyduğu tüm işlemlere tek pencereden erişebilmesi sağlanmıştır. Program açıldıktan sonra hekim nüfusuna kayıtlı tüm hastaların listesi görüntülenir, belirli bir hasta üzerinde yapılacak işlemler, kısayollar veya fare tıklamaları ile aynı ekran üzerinden kolayca gerçekleştirilebilir. Poliklinik işlemleri, izlemler, aşılar vb. faaliyetler veri tabanına anında kaydedilir. Sağlık-Net ile tam uyumlu web servis desteği ile de bu kayıtlar, istenildiği zaman Sağlık Bakanlığı sunucularına aktarılabilir. Karar Destek Sistemi (KDS) sayfaları üzerinden takip edilebilen aylık performans planları, program içerisinde ve ilk kurulum anında otomatik olarak oluşturulur. İş planı adı altında görüntülenen bu bilgiler, hekimin performans ajandası görevini üstlenir. KDS sayfalarına girmeye gerek duymadan da sadece iş planından faydalanılarak ilgili döneme ait bütün faaliyetler takip ve icra edilebilir. Programımız çalışırken internet bağlantısı istememektedir. Bulunulan ortamda internet bağlantısı olmasa bile hasta kaydı, muayenesi veya izlemleri yapılabilmektedir. Mobil nüfusa sahip hekimlerin saha çalışmalarında en fazla kullandıkları bu özellik yazılım altyapısında kurulum anından itibaren mevcuttur. Hekimin program üzerindeki kayıtları sadece kendi bilgisayarında tutulur. Firmamız ilke olarak ve ilgili yasalar gereği, hekimlere yada hastalara ait hiç bir bilgiyi almaz, kullanmaz, paylaşmaz. Hekim isteğine bağlı ve belirli dönemlerde yapılacak bakım işlemleri de yerinde, yani hekim bilgisayarı üzerinde ve hekimin bilgisi dahilinde gerçekleştirilir.

Şimdi Deneyin

ElementAHBS Kolay, Hızlı ve Güvenilir Aile Hekimliği yazılımıdır…

Şimdi Deneyin
Size daha iyi bir web sitesi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik Politikamıza göz atabilirsiniz... Gizlilik Politikası Tamam

Gizlilik Politikası

Size ait kişisel verilerin korunması, bizim için oldukça önemlidir. Web sitesini ve/veya mobil uygulamaları (bundan böyle “Web Sitesi” olarak anılacaktır) ziyaret ederken rahat hissetmenizi istiyoruz. Kişisel verileri işlerken en büyük endişemiz, gizliliğinizin korunmasıdır. Bu konuyu tüm ticari faaliyetlerimizde oldukça yakından takip ediyoruz. Kişisel bilgilerin korunmasına yönelik sorumluluklarımızın çok ciddi olduğunu biliyoruz. Kişisel gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bu Gizlilik Politikası‘nda siz Web Sitesi’ne eriştiğinizde ve/veya siteyi kullandığınızda sizden veya sizin hakkınızda topladığımız bilgilerin kullanımı, saklanması ve ifşasına yönelik uygulamalarımız açıklanmaktadır. Web Sitesinikullanarak Kullanım Şartları‘nı kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek amacıyla tanımlama bilgilerini ve IP adreslerini saklayıp bunlara erişebileceğimizi ve Web Sitesi ile ilgili kullanım verilerini toplamak için diğer yöntemleri kullanabileceğimizi kabul ediyorsunuz. Bu Gizlilik Politikası’nı dilediğimiz zaman önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutarız. Web Sitesi‘nde yapılan değişiklikleri yayınlamayabiliriz, bu nedenle lütfen Gizlilik Politikamızın en son sürümünü düzenli olarak inceleyin. Kimlik bilgilerinizde değişiklik olursa veya artık hizmetimizi kullanmak istemezseniz bize sağlamış olduğunuz kişisel bilgilerinizi düzeltme veya güncelleme olanağı sunduğumuzu lütfen unutmayın. Web Sitesi‘nde diğer web sitelerinin bağlantıları bulunabilir. Bizim tarafımızdan yönetilmeyen web sitelerinin gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı lütfen unutmayın. Kimlik bilgilerini toplayan herhangi bir web sitesinin ve tüm web sitelerinin gizlilik beyanlarını okumanızı tavsiye ederiz. Bu gizlilik bildirimi sadece Web Sitesitarafından toplanan bilgiler için geçerlidir. Başka sorunuz veya yorumunuz varsa İletişim sayfasından bizimle iletişime geçin.