window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-76516139-1');
Element İşyeri Hekimliği2017-12-16T09:39:37+00:00

Elementİşyeri Hekimliği

Bilgisayar ve İşletim Sistemi Bağımsız Web Tabanlı İşyeri Hekimliği
Verileriniz Her Zaman Güvende

VERİLERİNİZE HER YERDEN ERİŞİN

Element İşyeri Hekimliği projemizle İşyeri Hekimliğini tamamen mobile taşıyoruz. Şu anda kullanılan tüm yazılımlar Windows işletim sistemini zorunlu olarak kullanmakta. Bilgisayarın taşıma problemleri, bozulması, yedek alınmaması, alınan yedeğin çalışmaması gibi yaşanan bir çok problemi göz önünde bulundurarak hazırlamaya devam ettiğimiz web tabanlı ahbs sistemi olan Element İşyeri Hekimliği ile istediğiniz cihazdan verilerinize erişebilirsiniz.

Üstelik bu işlemleri sadece tanımlı kullanıcı adınız ve şifrenizle istediğiniz cihazdan yapabilirsiniz. Uygulamamız web tabanlı olduğu için bilgisayar ve işletim sistemi ayrımı olmaksızın kullanabileceksiniz. Hatta sadece web tarayıcıya* ulaşabildiğiniz her türlü cihazdan kullanabileceksiniz.

* Kullanılacak web tarayıcının Java desteğinin bulunması gerekmektedir.

ElementAHBSWeb Henüz Test Aşamasındadır ve Şu Anda Sadece Kurum / İşyeri Hekimliği Olarak Kullanıma Sunulmuştur. Aile Hekimliği çalışmaları bittiğinde Aile Hekimlerimizin de kullanımına sunulacaktır.
  • Element İşyeri Hekimliği ile programa web tarayıcı olan her yerde erişim.

    (Bilgisayar – Cep Telefonu – Tablet – Smart TV)

  • Bağımsız işletim sistemi ve tarayıcı.

    (Windows – Linux – Android – IOS)

  • Merkezi veri sistemi ile artık veri kaybına son.

    (Tüm verileriniz Lokal sunucularınızda bulunacaktır, çalışmalarımız bittiğinde tüm verileriniz TIER 3 seviyesinde üst düzey güvenlikli sunucularda saklanacak ve yedeklenecektir.)

  • Ve onlarca özellik…

* Element İşyeri Hekimliği projesi halen geliştirilmekte olup bazı bölgelerde alfa test amaçlı kullanılmakta ve geri bildirimler alınmaktadır.

Önemli : Element İşyeri Hekimliği programı 01.01.2018 itibariyle E-İmza zorunluluğu bulunması ve şu anda sahada kullanılan E-İmza cihazlarının USB Stick şeklinde olması sebebiyle bilgisayar altyapısı üzerinde kullanılmalıdır. İlerleyen dönemde Mobil İmza entegrasyonu yapıldığında uygulamamız mobil cihazlar üzerinden imzalama ve reçeteleme işlemi yapabilecektir.

Demo İçin Tıklayın

İşyeri Hekimiyseniz Demo Kullanabilirsiniz...

Web Tabanlı Sağlık Otomasyon Sistemimiz Şu anda sadece İşyeri Hekimlerinin kullanımına sunulmuştur.

Demo İçin Tıklayın

Şimdi Deneyin

ElementAHBS Kolay, Hızlı ve Güvenilir Aile Hekimliği yazılımıdır…

Şimdi Deneyin
Size daha iyi bir web sitesi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik Politikamıza göz atabilirsiniz... Gizlilik Politikası Tamam

Gizlilik Politikası

Size ait kişisel verilerin korunması, bizim için oldukça önemlidir. Web sitesini ve/veya mobil uygulamaları (bundan böyle “Web Sitesi” olarak anılacaktır) ziyaret ederken rahat hissetmenizi istiyoruz. Kişisel verileri işlerken en büyük endişemiz, gizliliğinizin korunmasıdır. Bu konuyu tüm ticari faaliyetlerimizde oldukça yakından takip ediyoruz. Kişisel bilgilerin korunmasına yönelik sorumluluklarımızın çok ciddi olduğunu biliyoruz. Kişisel gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bu Gizlilik Politikası‘nda siz Web Sitesi’ne eriştiğinizde ve/veya siteyi kullandığınızda sizden veya sizin hakkınızda topladığımız bilgilerin kullanımı, saklanması ve ifşasına yönelik uygulamalarımız açıklanmaktadır. Web Sitesinikullanarak Kullanım Şartları‘nı kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek amacıyla tanımlama bilgilerini ve IP adreslerini saklayıp bunlara erişebileceğimizi ve Web Sitesi ile ilgili kullanım verilerini toplamak için diğer yöntemleri kullanabileceğimizi kabul ediyorsunuz. Bu Gizlilik Politikası’nı dilediğimiz zaman önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutarız. Web Sitesi‘nde yapılan değişiklikleri yayınlamayabiliriz, bu nedenle lütfen Gizlilik Politikamızın en son sürümünü düzenli olarak inceleyin. Kimlik bilgilerinizde değişiklik olursa veya artık hizmetimizi kullanmak istemezseniz bize sağlamış olduğunuz kişisel bilgilerinizi düzeltme veya güncelleme olanağı sunduğumuzu lütfen unutmayın. Web Sitesi‘nde diğer web sitelerinin bağlantıları bulunabilir. Bizim tarafımızdan yönetilmeyen web sitelerinin gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı lütfen unutmayın. Kimlik bilgilerini toplayan herhangi bir web sitesinin ve tüm web sitelerinin gizlilik beyanlarını okumanızı tavsiye ederiz. Bu gizlilik bildirimi sadece Web Sitesitarafından toplanan bilgiler için geçerlidir. Başka sorunuz veya yorumunuz varsa İletişim sayfasından bizimle iletişime geçin.