window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-76516139-1');
E-Reçete ve Defender Önemli Duyuru2018-01-08T11:25:52+00:00

ÖNEMLİ

E-Reçete gönderiminde problem yaşayan kullanıcılarımız Programlarını güncelleyebilirler. Güncelleyen kullanıcıların versiyon numarası değişmeyecektir. Yapılan düzenleme sonrasında (1.5.2.7 versiyonu kullanılmasına rağmen gönderim yapılamaması) E-Reçete gönderim problemi çözülmüştür.

Programınızı güncelledikten sonra ilk E-Reçete gönderiminde Eimza dosyaları güncellenecek, sonrasında gönderim yapabileceksiniz.

Not: Sistemin çalışabilmesi için kullandığınız Windows üzerinde .Net Framework 4.5 yüklü olması gereklidir. Programınızı güncellemenize rağmen ereçete çalışmamışsa aşağıdaki görsele tıklayarak indirip, yükleyebilirsiniz.

Medula İlaç Geçmişi Çalışmayan Kullanıcılarımız

Bilgisayarınızdan Denetim Masası’nı açıp, İnternet Seçenekleri’ni tıklayınız.
Açılan ekrandan Gelişmiş sekmesine tıklayınız.
Gelen listeden SSL 2.0 kullan, SSL 3.0 kullan, TLS 1.0 kullan, TLS 1.1 kullan, TLS 1.2 kullan seçeneklerini işaretleyip tekrar deneyiniz.

Şimdi Deneyin

ElementAHBS Kolay, Hızlı ve Güvenilir Aile Hekimliği yazılımıdır…

Şimdi Deneyin
Size daha iyi bir web sitesi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik Politikamıza göz atabilirsiniz... Gizlilik Politikası Tamam

Gizlilik Politikası

Size ait kişisel verilerin korunması, bizim için oldukça önemlidir. Web sitesini ve/veya mobil uygulamaları (bundan böyle “Web Sitesi” olarak anılacaktır) ziyaret ederken rahat hissetmenizi istiyoruz. Kişisel verileri işlerken en büyük endişemiz, gizliliğinizin korunmasıdır. Bu konuyu tüm ticari faaliyetlerimizde oldukça yakından takip ediyoruz. Kişisel bilgilerin korunmasına yönelik sorumluluklarımızın çok ciddi olduğunu biliyoruz. Kişisel gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bu Gizlilik Politikası‘nda siz Web Sitesi’ne eriştiğinizde ve/veya siteyi kullandığınızda sizden veya sizin hakkınızda topladığımız bilgilerin kullanımı, saklanması ve ifşasına yönelik uygulamalarımız açıklanmaktadır. Web Sitesinikullanarak Kullanım Şartları‘nı kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek amacıyla tanımlama bilgilerini ve IP adreslerini saklayıp bunlara erişebileceğimizi ve Web Sitesi ile ilgili kullanım verilerini toplamak için diğer yöntemleri kullanabileceğimizi kabul ediyorsunuz. Bu Gizlilik Politikası’nı dilediğimiz zaman önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutarız. Web Sitesi‘nde yapılan değişiklikleri yayınlamayabiliriz, bu nedenle lütfen Gizlilik Politikamızın en son sürümünü düzenli olarak inceleyin. Kimlik bilgilerinizde değişiklik olursa veya artık hizmetimizi kullanmak istemezseniz bize sağlamış olduğunuz kişisel bilgilerinizi düzeltme veya güncelleme olanağı sunduğumuzu lütfen unutmayın. Web Sitesi‘nde diğer web sitelerinin bağlantıları bulunabilir. Bizim tarafımızdan yönetilmeyen web sitelerinin gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı lütfen unutmayın. Kimlik bilgilerini toplayan herhangi bir web sitesinin ve tüm web sitelerinin gizlilik beyanlarını okumanızı tavsiye ederiz. Bu gizlilik bildirimi sadece Web Sitesitarafından toplanan bilgiler için geçerlidir. Başka sorunuz veya yorumunuz varsa İletişim sayfasından bizimle iletişime geçin.