Yeni kapı üstü monitör sistemini kullanmak için Ayarlar -> Parametreler bölümünden “Harici Monitör Aktif” parametresi “Element Kapı Üstü Monitör(Yeni Uygulama)” seçili olmalıdır.

Yeni kapı üstü monitör sisteminin ayarlarını yapmak için Ayarlar -> Sistem Araçları -> Kapı Üstü Monitör Ayar bölümü açılır.

1 – Hekim Adı ve Soyadı bilgisi bu bölümünde yazmaktadır.

2- Bekleyen Hasta Listesi bölümüdür. Bu alanın arka plan rengi, yazı tipi, yazı rengi ve listenin değişme süresi “Monitör Ayarları” bölümünden yapılmaktadır.

3- Çağrılan hasta isimleri bu alanda görünmektedir. Bu alanın arka plan rengi, yazı tipi, yazı rengi ve çağrı gösterim süresi “Monitör Ayarları” bölümünden yapılmaktadır.

4- Video oynatma alanıdır. Bu alanda isterseniz YouTube video linkleri ekleyerek kapı üstü monitörde video oynatabilirisiniz.

5- Duyurular bölümüdür. Bu bölümdeki duyuru mesajlarını Element bekleyen hasta listesi altındaki mesajlar bölümünden ekleyebilirsiniz. Bu alanın arka plan rengi, yazı tipi ve yazı rengi “Monitör Ayarları” bölümünden yapılmaktadır.

6- Alt Duyuru Mesajı bölümüdür. Sayfanın altında bulunan Duyuru Mesajı bölümünde yazan mesaj bu alanda görüntülenir. Bu alanın arka plan rengi, yazı tipi ve yazı rengi “Monitör Ayarları” bölümünden yapılmaktadır.

7- Monitör Ayarları bölümüdür. Tüm kapı üstündeki alanların ayarları buradan yapılmaktadır. 

Şimdi Deneyin

ElementAHBS Kolay, Hızlı ve Güvenilir Aile Hekimliği yazılımıdır…

Şimdi Deneyin