Değerli Kullanıcılarımız,

Performans hesaplama döneminde ( ayın 1’i (00:00) ile ayın 3’ü (23:59) ) performans verileri ElementAHBS yazılımı içerisine program açılışında otomatik olarak  getirilmekte ve programda kayıtlı Aile Hekimi’ne SMS gönderilmektedir.
SMS Bilgilendirme sistemi tamamen otomatik olup, sistemin çalışması için KDS web servislerinin stabil olarak çalışması ve ayın 1’i (00:00) ile ayın 3’ü (23:59) arasında ElementAHBS programını bir sefer açmanız gerekmektedir. Bu şartlar sağlanmadığı takdirde SMS gönderimi yapılamayacaktır. Zaman zaman KDS web servislerinin yoğunluğu , ayın 1’i 2’si ve 3’ünün haftasonuna – resmi tatil zamanına veya yıllık izinlerinize denk gelmesi ve bundan dolayı ElementAHBS programının siz kullanıcılarımız tarafından açılmaması nedeniyle sistem SMS gönderimi yapamayabilir.

Bu sebeple her ne şartta olursa olsun performans işlemlerinizde problem yaşamamanız için size SMS gelmiş olsa dahi, ayın 1’i (00:00) ile ayın 3’ü (23:59) arasında ara ara (yeni eklenen kişi ve işlemler olabilir) KDS web sayfalarından performans kontrollerinizi yapmayı unutmayınız.

ElementAHBS tarafından gönderilen SMSler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve bağlayıcılığı yoktur. Performansınız KDS sayfalarında görüntülenen bilgilerle, bağlı olduğunuz müdürlük tarafından hesaplanmaktadır.

Mobil cihazlarınızdan kontrol etmek için ElementKDS uygulamasını yükleyebilirsiniz.

ElementKDS

Şimdi Deneyin

ElementAHBS Kolay, Hızlı ve Güvenilir Aile Hekimliği yazılımıdır…

Şimdi Deneyin