window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-76516139-1');
Performans SMS Bilgilendirmesi Hakkında2018-12-24T15:39:34+00:00

Performans SMS Bilgilendirmesi Hakkında

Değerli Kullanıcılarımız,

Performans hesaplama döneminde ( ayın 1’i (00:00) ile ayın 3’ü (23:59) ) performans verileri ElementAHBS yazılımı içerisine program açılışında otomatik olarak  getirilmekte ve programda kayıtlı Aile Hekimi’ne SMS gönderilmektedir.
SMS Bilgilendirme sistemi tamamen otomatik olup, sistemin çalışması için KDS web servislerinin stabil olarak çalışması ve ayın 1’i (00:00) ile ayın 3’ü (23:59) arasında ElementAHBS programını bir sefer açmanız gerekmektedir. Bu şartlar sağlanmadığı takdirde SMS gönderimi yapılamayacaktır. Zaman zaman KDS web servislerinin yoğunluğu , ayın 1’i 2’si ve 3’ünün haftasonuna – resmi tatil zamanına veya yıllık izinlerinize denk gelmesi ve bundan dolayı ElementAHBS programının siz kullanıcılarımız tarafından açılmaması nedeniyle sistem SMS gönderimi yapamayabilir.

Bu sebeple her ne şartta olursa olsun performans işlemlerinizde problem yaşamamanız için size SMS gelmiş olsa dahi, ayın 1’i (00:00) ile ayın 3’ü (23:59) arasında ara ara (yeni eklenen kişi ve işlemler olabilir) KDS web sayfalarından performans kontrollerinizi yapmayı unutmayınız.

ElementAHBS tarafından gönderilen SMSler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve bağlayıcılığı yoktur. Performansınız KDS sayfalarında görüntülenen bilgilerle, bağlı olduğunuz müdürlük tarafından hesaplanmaktadır.

Mobil cihazlarınızdan kontrol etmek için ElementKDS uygulamasını yükleyebilirsiniz.

ElementKDS

Şimdi Deneyin

ElementAHBS Kolay, Hızlı ve Güvenilir Aile Hekimliği yazılımıdır…

Şimdi Deneyin
Size daha iyi bir web sitesi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik Politikamıza göz atabilirsiniz... Gizlilik Politikası Tamam

Gizlilik Politikası

Size ait kişisel verilerin korunması, bizim için oldukça önemlidir. Web sitesini ve/veya mobil uygulamaları (bundan böyle “Web Sitesi” olarak anılacaktır) ziyaret ederken rahat hissetmenizi istiyoruz. Kişisel verileri işlerken en büyük endişemiz, gizliliğinizin korunmasıdır. Bu konuyu tüm ticari faaliyetlerimizde oldukça yakından takip ediyoruz. Kişisel bilgilerin korunmasına yönelik sorumluluklarımızın çok ciddi olduğunu biliyoruz. Kişisel gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bu Gizlilik Politikası‘nda siz Web Sitesi’ne eriştiğinizde ve/veya siteyi kullandığınızda sizden veya sizin hakkınızda topladığımız bilgilerin kullanımı, saklanması ve ifşasına yönelik uygulamalarımız açıklanmaktadır. Web Sitesinikullanarak Kullanım Şartları‘nı kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek amacıyla tanımlama bilgilerini ve IP adreslerini saklayıp bunlara erişebileceğimizi ve Web Sitesi ile ilgili kullanım verilerini toplamak için diğer yöntemleri kullanabileceğimizi kabul ediyorsunuz. Bu Gizlilik Politikası’nı dilediğimiz zaman önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutarız. Web Sitesi‘nde yapılan değişiklikleri yayınlamayabiliriz, bu nedenle lütfen Gizlilik Politikamızın en son sürümünü düzenli olarak inceleyin. Kimlik bilgilerinizde değişiklik olursa veya artık hizmetimizi kullanmak istemezseniz bize sağlamış olduğunuz kişisel bilgilerinizi düzeltme veya güncelleme olanağı sunduğumuzu lütfen unutmayın. Web Sitesi‘nde diğer web sitelerinin bağlantıları bulunabilir. Bizim tarafımızdan yönetilmeyen web sitelerinin gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı lütfen unutmayın. Kimlik bilgilerini toplayan herhangi bir web sitesinin ve tüm web sitelerinin gizlilik beyanlarını okumanızı tavsiye ederiz. Bu gizlilik bildirimi sadece Web Sitesitarafından toplanan bilgiler için geçerlidir. Başka sorunuz veya yorumunuz varsa İletişim sayfasından bizimle iletişime geçin.