window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-76516139-1');
Performans SMS Bilgilendirmesi Hakkında2018-07-11T13:03:38+00:00

Performans SMS Bilgilendirmesi Hakkında

Değerli Kullanıcılarımız,

Performans hesaplama döneminde performanslarınız ElementAHBS yazılımı tarafından otomatik kontrol edilmekte ve birimde kayıtlı Aile Hekimlerimize otomatik olarak SMS göndermektedir.
(SMS Gönderimi ElementAHBS içerisinde bulunan Personel Bilgileri bölümünde Aile Hekiminin Cep numarasının kayıtlı olması durumunda gönderilebilir. Bu bölümde cep numaranız kayıtlı değil ise sistem SMS gönderemeyecektir. SMS gönderimi sadece Aile Hekimine yapılmaktadır. Diğer kayıtlı Aile Sağlığı Elemanı personellerine SMS gönderimi yapılmamaktadır.)
ElementAHBS ayın 1’i (00:00) ile ayın 3’ü (23:59) arasında (ayın 4’ü dahil değildir) ilk program açılışında sistem otomatik kontrolünü yapar ve Sağlık Bakanlığı KDS servislerinden gelen bilgiye göre SMS gönderir.
Ayın ilk 3 günü, yani performansın hesaplaması gününe kadar programınızı açmazsanız ElementAHBS kontrol yapamayacağı için SMS gönderilemeyecektir.  Bu durumdan dolayı perfomans kontrol SMS’i almak istiyorsanız ayın ilk 3 günü içerisinde en az 1 sefer programınızı açınız. Açıldığı takdirde program SMS gönderecektir.

Performans SMSleri otomatik oluşturulmakta olup, Sağlık Bakanlığı KDS servislerinden gelen bilgiye göre otomatik oluşturulmaktadır. Bu SMS’ler bilgilendirme amaçlıdır ve performans hesaplaması öncesinde sizler tarafından KDS performanslarınız tekrar kontrol edilmesi gerekmektedir.

Ayın 1’inde gönderilen SMS sonrasında (ayın 2-3’ü) yeni eklenen bir işlemi ElementAHBS göremeyeceği için performans eksiği yaşanabilir.

(KDS Servislerinin kapalı olması durumunda ElementAHBS içerisinde kayıtlı en son bilgiler SMS olarak gönderilmektedir.)

Şimdi Deneyin

ElementAHBS Kolay, Hızlı ve Güvenilir Aile Hekimliği yazılımıdır…

Şimdi Deneyin
Size daha iyi bir web sitesi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik Politikamıza göz atabilirsiniz... Gizlilik Politikası Tamam

Gizlilik Politikası

Size ait kişisel verilerin korunması, bizim için oldukça önemlidir. Web sitesini ve/veya mobil uygulamaları (bundan böyle “Web Sitesi” olarak anılacaktır) ziyaret ederken rahat hissetmenizi istiyoruz. Kişisel verileri işlerken en büyük endişemiz, gizliliğinizin korunmasıdır. Bu konuyu tüm ticari faaliyetlerimizde oldukça yakından takip ediyoruz. Kişisel bilgilerin korunmasına yönelik sorumluluklarımızın çok ciddi olduğunu biliyoruz. Kişisel gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bu Gizlilik Politikası‘nda siz Web Sitesi’ne eriştiğinizde ve/veya siteyi kullandığınızda sizden veya sizin hakkınızda topladığımız bilgilerin kullanımı, saklanması ve ifşasına yönelik uygulamalarımız açıklanmaktadır. Web Sitesinikullanarak Kullanım Şartları‘nı kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek amacıyla tanımlama bilgilerini ve IP adreslerini saklayıp bunlara erişebileceğimizi ve Web Sitesi ile ilgili kullanım verilerini toplamak için diğer yöntemleri kullanabileceğimizi kabul ediyorsunuz. Bu Gizlilik Politikası’nı dilediğimiz zaman önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutarız. Web Sitesi‘nde yapılan değişiklikleri yayınlamayabiliriz, bu nedenle lütfen Gizlilik Politikamızın en son sürümünü düzenli olarak inceleyin. Kimlik bilgilerinizde değişiklik olursa veya artık hizmetimizi kullanmak istemezseniz bize sağlamış olduğunuz kişisel bilgilerinizi düzeltme veya güncelleme olanağı sunduğumuzu lütfen unutmayın. Web Sitesi‘nde diğer web sitelerinin bağlantıları bulunabilir. Bizim tarafımızdan yönetilmeyen web sitelerinin gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı lütfen unutmayın. Kimlik bilgilerini toplayan herhangi bir web sitesinin ve tüm web sitelerinin gizlilik beyanlarını okumanızı tavsiye ederiz. Bu gizlilik bildirimi sadece Web Sitesitarafından toplanan bilgiler için geçerlidir. Başka sorunuz veya yorumunuz varsa İletişim sayfasından bizimle iletişime geçin.