Element Mobil İşlemler

Element mobil uygulamasın en son eklemiş olduğumuz özellik ‘Doküman girişi’ artık hekimlerimiz mobil iken yada asm’de iken kesin kayıtlı nüfuslarında olan hastalara özel olarak belge,rapor vs gibi görüntüsünü almak istediği her dokümanın kaydını tutabilecek ve bu dokümanları Element AHBS programına uygulama yardımıyla gönderip program üzerinden de görüntüleyebileceksiniz.

Ayarlar ekranında ise uygulamayı kullanmaya başlamadan önce ilk basamakta Element AHBS > Ayarlar > Sistem Araçları > MobilHK Senkronizasyon kısmında her hekime özel olan karekod okutulup uygulama ile hekim eşleştirmesi yapılır. İkinci basamakta ‘Nüfusu telefona kaydet’ bölümünden güvenlik amaçlı oluşturulan 6 haneli kodu Element AHBS > Ayarlar > Sistem Araçları bölümüne girip onaylayarak telefona kesin kayıtlı nüfusunuzu aktarıma başlayabilirsiniz. Bu şekilde mobile çıktığınız zaman internet ihtiyacı olmadan hastalara doküman kayıt edebilirsiniz.

Uygulama marketinizden güncel versiyonun yüklenmesi yeterlidir.

Element Mobil İndirElement Mobil İndir

ElementAHBS Yapılacak İşlemler

ElementAHBS içerisinde hastalarınızın dökümanlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Element Mobil üzerinden kaydettiğiniz dökümanlar haricinde direkt bilgisayarınızda bulunan dökümanlarıda kişinin dökümanlarına kaydedebilirsiniz. Şu anda sadece görsel (jpg,jpeg,png) dökümanlar yüklenebilmektedir. Yapılan çalışmalarla sonraki versiyonlarda pdf, word, excel gibi diğer türdeki dökümanlarda yüklenebilecektir. Kişi kartında bulunan Kişisel İşlem Dökümanları bölümünden kullanabilirsiniz.
Kullanabilmek için güncel versiyon : 1.5.3.7 ve üzeri

ElementAHBS Döküman Ekleme

Ekle : Yeni döküman eklemeye yarar.
Sil : Aktif dökümanı siler.
İsim Değiştir : Dökümanın ElementAHBS’de kayıtlı ismini değiştirir.
Dosyayı Dışarda Aç : Kayıtlı dökümanı bilgisayarınızda varsayılan uygulama ile açılmasını sağlar.
Dışarı Kaydet : Dökümanın bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedilmesini sağlar.

Şimdi Deneyin

ElementAHBS Kolay, Hızlı ve Güvenilir Aile Hekimliği yazılımıdır…

Şimdi Deneyin