window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-76516139-1');
Diyarbakır Laboratuvar Barkod Düzenlemesi Hakkında2018-04-17T09:54:32+00:00

Diyarbakır Laboratuvar Barkod Düzenlemesi Hakkında

Diyarbakır Laboratuvar sisteminde düzenleme yapılmıştır. 17.04.2018 tarihi itibariyle ElementAHBS üzerinden istem isterken barkod girilmeyecek, barkodsuz olarak gönderimler yapılacak ve sistemden gelen barkod Aile Sağlığı Merkezinde bulunan barkod yazıcı üzerinden yazdırılacaktır.

ÖNEMLİ : Bugün itibariyle istemiş olduğunuz istemlerin laboratuvara gönderilebilmesi için öncelikle programınızı güncelleyiniz. Program güncellemesini aldıktan sonra bugün kaydettiğiniz bir istem varsa muayene ekranından laboratuvar bölümün açarak önce tüm istemleri siliniz ve seçileni atayı tıklayarak silme işlemini tamamlayınız. Sonrasında tekrar laboratuvar ekranını açarak istemleri seçip seçilenleri ata ile işlemi tamamlayınız. İstemiş olduğunu istemler başarılı bir şekilde laboratuvar gittiğinde karşınıza barkod ekranı gelecektir. Bu ekran üzerinden bilgisayarınızda tanımlı olan barkod yazıcıya çıktı göndererek barkod basım işlemini tamamlayınız. Gönderim sonrasında barkod basım ekranına, muayene ekranı üzerindeki istemleri gönder butonunun solunda bulunan barkod simgesine tıklayarak da görebilirsiniz.

Not : Barkodları yazdırabilmeniz için Aile Sağlığı Merkezinde bulunan barkod yazıcının bilgisayarınıza tanımlamasının yapılması gereklidir. Bu işlem destek ekibimizin yoğunluğu nedeniyle ekibimiz tarafından yapılamayacaktır. Barkod yazıcı tanımlaması için lütfen bir bilgisayar firmasından destek alınız.
Barkod yazıcı tanımlama işlemi ElementAHBS Destek ekibi tarafından yapılamayacaktır.

Şimdi Deneyin

ElementAHBS Kolay, Hızlı ve Güvenilir Aile Hekimliği yazılımıdır…

Şimdi Deneyin
Size daha iyi bir web sitesi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik Politikamıza göz atabilirsiniz... Gizlilik Politikası Tamam

Gizlilik Politikası

Size ait kişisel verilerin korunması, bizim için oldukça önemlidir. Web sitesini ve/veya mobil uygulamaları (bundan böyle “Web Sitesi” olarak anılacaktır) ziyaret ederken rahat hissetmenizi istiyoruz. Kişisel verileri işlerken en büyük endişemiz, gizliliğinizin korunmasıdır. Bu konuyu tüm ticari faaliyetlerimizde oldukça yakından takip ediyoruz. Kişisel bilgilerin korunmasına yönelik sorumluluklarımızın çok ciddi olduğunu biliyoruz. Kişisel gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bu Gizlilik Politikası‘nda siz Web Sitesi’ne eriştiğinizde ve/veya siteyi kullandığınızda sizden veya sizin hakkınızda topladığımız bilgilerin kullanımı, saklanması ve ifşasına yönelik uygulamalarımız açıklanmaktadır. Web Sitesinikullanarak Kullanım Şartları‘nı kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek amacıyla tanımlama bilgilerini ve IP adreslerini saklayıp bunlara erişebileceğimizi ve Web Sitesi ile ilgili kullanım verilerini toplamak için diğer yöntemleri kullanabileceğimizi kabul ediyorsunuz. Bu Gizlilik Politikası’nı dilediğimiz zaman önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutarız. Web Sitesi‘nde yapılan değişiklikleri yayınlamayabiliriz, bu nedenle lütfen Gizlilik Politikamızın en son sürümünü düzenli olarak inceleyin. Kimlik bilgilerinizde değişiklik olursa veya artık hizmetimizi kullanmak istemezseniz bize sağlamış olduğunuz kişisel bilgilerinizi düzeltme veya güncelleme olanağı sunduğumuzu lütfen unutmayın. Web Sitesi‘nde diğer web sitelerinin bağlantıları bulunabilir. Bizim tarafımızdan yönetilmeyen web sitelerinin gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı lütfen unutmayın. Kimlik bilgilerini toplayan herhangi bir web sitesinin ve tüm web sitelerinin gizlilik beyanlarını okumanızı tavsiye ederiz. Bu gizlilik bildirimi sadece Web Sitesitarafından toplanan bilgiler için geçerlidir. Başka sorunuz veya yorumunuz varsa İletişim sayfasından bizimle iletişime geçin.