Molekül Teknoloji Ürünleri olarak Sağlık Otomasyon Sistemlerinde 10 yılı geride bıraktık. Bu süreçte hiçbir AHBS yazılımında olmayan birçok yenilikle yanınızdaydık. Şimdi siz değerli ElementAHBS kullanıcılarımıza özel, başka hiçbir programda olmayan yeniliklerle tekrar karşınızdayız. Artık hastalarınızla bilgisayarınız üzerinden canlı olarak görüşebilecek, aşı dolaplarınızın ısı değerlerini ekranınızdan takip edebilecek ve tüm ASM giderlerinizi anında raporlayabileceksiniz. Ayrıca yakın zamanda yapacağımız çalışma ile piyasada bulunan tüm ilaçların detaylı bilgilerini, ilaç etkileşimlerini ElementAHBS içerisinde görebileceksiniz.

Detaylı kullanım bilgilerini versiyon bilgileri bölümünden inceleyebilirsiniz…  

Görüntülü Görüşme

Tek tıkla canlı görüşme

Görüntülü Görüşme

Hastalarınıza anlık olarak göndereceğiniz sms linki ile, anında, herhangi bir yazılım indirmelerine gerek kalmadan görüntülü olarak görüşebilirsiniz. Görüşmeler SSL güvenlikli ve uçtan uca yapılmaktadır.

Aşı Dolabı Isı Takip

Aşı dolabı ısı değerleri ekranınızda

Aşı Dolabı Isı Takip

ElementAHBS içerisinden ASM’de bulunan aşı dolaplarınızın ısı değerlerini, pil durumunu anlık olarak görüntüleyebilir, alarm durumunda görsel uyarılar alabilirsiniz.

Element Finans

ASM harcamaları tek ekranda...

Element Finans

ASM’ye yapılan tüm gelirler, giderler tek ekran üzerinden işlenebilir, raporlanabilir ve çıktı alınabilir. Ayrıca yapılan tüm işlemleri tüm ASM hekimleri görebilir.

ÇOK YAKINDA...

Detaylı İlaç Bilgileri

ÇOK YAKINDA...

Yazılan ilaçların detaylı bilgileri, ilaç etkileşimleri, ilaçla alakalı daha nice özellik çok yakın zamanda sadece ElementAHBS’de…

* Görüntülü Görüşme Sistemi halen geliştirme aşamasındadır. Sistemsel yoğunluğa, internet bağlantı hızına ve diğer şartlara bağlı olarak (eşzamanlı kullanıcı sayısı) yapılan görüşmelerde görüntü kalitesi otomatik olarak yüksek kaliteli HD veya düşük kaliteli SD olabilir, görüşmelerde gecikmeler yaşanabilir. Görüşme kalitesi otomatik olarak sistemsel olarak belirlenmektedir.  Yapılacak SMS link gönderimleri ElementAHBS hesabınızdaki smslerden düşülecektir. Görüntülü görüşme yapabilmek için kullanacağınız bilgisayarınızda bir kamera bulunması gerekmektedir. SMS Linki gönderilen cihazın (cep telefonu) ön kamerasının bulunması gerekmektedir. Kameranın bulunmadığı durumlarda sadece sesli iletişim sağlanacaktır. Yapılan görüşmeler sadece aile hekimi ve link gönderilen kişi arasında, teknik olarak sadece cihazlar arası iletişimle yapılmakta ve tarafımızca kaydedilmemektedir. Görüşmeler esnasındaki hukuki sorumluluk, görüşme yapan kişiler arasındadır. Molekül Teknoloji Ürünleri sadece cihazlar arası görüşmeyi sağlayan altyapıyı sağlamakta olup, bu sistemi ücretli/ücretsiz kullandırma noktasında her hakkı saklıdır.

* Aşı Dolabı Isı Takip sistemini kullanabilmek için Aşı Takip Sistemi (ATS) kullanıcı adı ve şifrenizi ElementAHBS parametreler bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir. ElementAHBS otomatik olarak ATS sistemindeki ısı ve pil durumu değerlerini ekranınızda gösterecektir. Veriler tamamen ATS sisteminde bulunan verilerdir. Gösterilen ısı değerlerinde problem görmeniz durumunda ATS web sayfası üzerinden kontrol edilmesi gereklidir. Verilerin hatalı olması durumunda ElementAHBS’nin sorumluluğu bulunmamaktadır.

* Finans bölümü ASM içi kullanım içindir. ASM sorumlu hekimi tarafından giriş yapılan gelirler ve giderler otomatik olarak ASM içinde bulunan tüm hekimlerin finans ekranlarında görünecektir. Gelir-Gider işlemleri sadece sorumlu hekim tarafından yapılabilir, diğer hekimler sadece görüntüleyebilir. İlgili finans verileri sorumlu hekimin kullanmakta olduğu ElementAHBS veritabanında bulunmakta olup, yedekleme sorumluluğu sorumlu hekimindir. Herhangi bir şekilde firmamızda veri bulunmamaktadır. Düzenli olarak finansal rapor çıktılarını fiziksel olarak alıp saklamanız ve dijital olarak yedeklemeniz önerilmektedir.

Şimdi Deneyin

ElementAHBS Kolay, Hızlı ve Güvenilir Aile Hekimliği yazılımıdır…

Şimdi Deneyin