window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-76516139-1');
AILE HEKIMI Başlıklı SMS Hakkında2018-03-08T08:47:58+00:00

AILE HEKIMI Başlıklı SMS Hakkında

AILE HEKIMI Başlıklı SMS Hakkında Bilgilendirme

Değerli kullanıcılarımız,

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından Molekül Teknoloji Ürünleri adına kayıt ettirdiğimiz AILE HEKIMI sms başlığının yeni mevzuat, güvenlik ve kötüye kullanım yapılabiliyor olması nedeniyle jenerik isimlerin kullanılmasında katı kurallar oluşturulmuş, “Arayan Hat Bilgisi (CLI) Kullanımına İlişkin Usul ve Esaslar” mevzuatına uygun olmadığı tarafımıza bildirilmiş ve kullanımı durdurulmuştur.

Konuyla alakalı T.C. Sağlık Bakanlığı ve BTK ile resmi yazışmaların sonuçlanması ve tekrar AILE HEKIMI sms başlığının adımıza tanımlanması için görüşmelerimiz devam etmektedir.

Bu süreç içerisinde kullanmakta olduğunuz sms sisteminin devamlılığı için AHEKIMI.COM sms başlığı adımıza tanımlanmıştır. Yapılacak program güncellemesi ile sms gönderimlerinde bu sms başlığı ile sms gönderebileceksiniz.

Konuyla alakalı bilgilendirmelerimiz devam edecektir.

Arayan Hat Bilgisi (CLI) Kullanımına İlişkin Usul ve Esaslar

Şimdi Deneyin

ElementAHBS Kolay, Hızlı ve Güvenilir Aile Hekimliği yazılımıdır…

Şimdi Deneyin
Size daha iyi bir web sitesi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik Politikamıza göz atabilirsiniz... Gizlilik Politikası Tamam

Gizlilik Politikası

Size ait kişisel verilerin korunması, bizim için oldukça önemlidir. Web sitesini ve/veya mobil uygulamaları (bundan böyle “Web Sitesi” olarak anılacaktır) ziyaret ederken rahat hissetmenizi istiyoruz. Kişisel verileri işlerken en büyük endişemiz, gizliliğinizin korunmasıdır. Bu konuyu tüm ticari faaliyetlerimizde oldukça yakından takip ediyoruz. Kişisel bilgilerin korunmasına yönelik sorumluluklarımızın çok ciddi olduğunu biliyoruz. Kişisel gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bu Gizlilik Politikası‘nda siz Web Sitesi’ne eriştiğinizde ve/veya siteyi kullandığınızda sizden veya sizin hakkınızda topladığımız bilgilerin kullanımı, saklanması ve ifşasına yönelik uygulamalarımız açıklanmaktadır. Web Sitesinikullanarak Kullanım Şartları‘nı kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek amacıyla tanımlama bilgilerini ve IP adreslerini saklayıp bunlara erişebileceğimizi ve Web Sitesi ile ilgili kullanım verilerini toplamak için diğer yöntemleri kullanabileceğimizi kabul ediyorsunuz. Bu Gizlilik Politikası’nı dilediğimiz zaman önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutarız. Web Sitesi‘nde yapılan değişiklikleri yayınlamayabiliriz, bu nedenle lütfen Gizlilik Politikamızın en son sürümünü düzenli olarak inceleyin. Kimlik bilgilerinizde değişiklik olursa veya artık hizmetimizi kullanmak istemezseniz bize sağlamış olduğunuz kişisel bilgilerinizi düzeltme veya güncelleme olanağı sunduğumuzu lütfen unutmayın. Web Sitesi‘nde diğer web sitelerinin bağlantıları bulunabilir. Bizim tarafımızdan yönetilmeyen web sitelerinin gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı lütfen unutmayın. Kimlik bilgilerini toplayan herhangi bir web sitesinin ve tüm web sitelerinin gizlilik beyanlarını okumanızı tavsiye ederiz. Bu gizlilik bildirimi sadece Web Sitesitarafından toplanan bilgiler için geçerlidir. Başka sorunuz veya yorumunuz varsa İletişim sayfasından bizimle iletişime geçin.