window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-76516139-1');
Ankara Laboratuvar Konsültasyon İşlemleri Hakkında2018-10-06T15:45:06+00:00

Ankara Laboratuvar Konsültasyon İşlemleri Hakkında

Ankara Laboratuvar işlemlerinde Akılcı Laboratuvar İşlemleri kapsamında konsültasyon işlemi eklenmiştir. Konsültasyon yapılabilmesi için testin laboratuvar gönderilmiş (Yeşil) ve sonucunun çıkmış olması gerekmektedir.
Muayene ekranında yeşil görüne istemler bölümünde mouse ile sağ tuş yapıldığında ‘Konsültasyon Talebi Oluştur’ kısmından açılan ekrandaki bilgiler doldurularak, konsültasyon talebi laboratuvara gönderilir. Daha sonrasında oluşturulan konsültasyon talebinin silinmesi , düzenlenmesi ve açılan konsültasyon sonuçlarının görülebilmesi için ‘Laboratuvar Konsültasyon İşlemleri’ bölümünden işlem yapılabilir.

Akılcı Laboratuvar işlemleri kapsamında testlere süre kontrolleri getirilmiş olup,  test istem işlemi öncesi hasta için istenen testlerin süre kontrolleri yapılarak varsa laboratuvar sistemindeki eski sonuçları getirilmektedir. Hekim isterse yeni yapacağı istemde eski sonucunu gördüğü testi çıkarabilir. Veya eski sonucu olmasına rağmen tekrar aynı istemi gönderebilir. Bu durum hekim insiyatifindedir.

  • Akılcı Laboratuvar İstem kontorlü yapılmadan laboratuvara gönderilmemektedir ve bu işlem Seçileni Ata tıklandığında otomatik yapılmaktadır.

Şimdi Deneyin

ElementAHBS Kolay, Hızlı ve Güvenilir Aile Hekimliği yazılımıdır…

Şimdi Deneyin
Size daha iyi bir web sitesi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik Politikamıza göz atabilirsiniz... Gizlilik Politikası Tamam

Gizlilik Politikası

Size ait kişisel verilerin korunması, bizim için oldukça önemlidir. Web sitesini ve/veya mobil uygulamaları (bundan böyle “Web Sitesi” olarak anılacaktır) ziyaret ederken rahat hissetmenizi istiyoruz. Kişisel verileri işlerken en büyük endişemiz, gizliliğinizin korunmasıdır. Bu konuyu tüm ticari faaliyetlerimizde oldukça yakından takip ediyoruz. Kişisel bilgilerin korunmasına yönelik sorumluluklarımızın çok ciddi olduğunu biliyoruz. Kişisel gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bu Gizlilik Politikası‘nda siz Web Sitesi’ne eriştiğinizde ve/veya siteyi kullandığınızda sizden veya sizin hakkınızda topladığımız bilgilerin kullanımı, saklanması ve ifşasına yönelik uygulamalarımız açıklanmaktadır. Web Sitesinikullanarak Kullanım Şartları‘nı kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek amacıyla tanımlama bilgilerini ve IP adreslerini saklayıp bunlara erişebileceğimizi ve Web Sitesi ile ilgili kullanım verilerini toplamak için diğer yöntemleri kullanabileceğimizi kabul ediyorsunuz. Bu Gizlilik Politikası’nı dilediğimiz zaman önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutarız. Web Sitesi‘nde yapılan değişiklikleri yayınlamayabiliriz, bu nedenle lütfen Gizlilik Politikamızın en son sürümünü düzenli olarak inceleyin. Kimlik bilgilerinizde değişiklik olursa veya artık hizmetimizi kullanmak istemezseniz bize sağlamış olduğunuz kişisel bilgilerinizi düzeltme veya güncelleme olanağı sunduğumuzu lütfen unutmayın. Web Sitesi‘nde diğer web sitelerinin bağlantıları bulunabilir. Bizim tarafımızdan yönetilmeyen web sitelerinin gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı lütfen unutmayın. Kimlik bilgilerini toplayan herhangi bir web sitesinin ve tüm web sitelerinin gizlilik beyanlarını okumanızı tavsiye ederiz. Bu gizlilik bildirimi sadece Web Sitesitarafından toplanan bilgiler için geçerlidir. Başka sorunuz veya yorumunuz varsa İletişim sayfasından bizimle iletişime geçin.