Bitdefender Antivirüs Plus

Bilgisayarınız Her Zaman Güvende

30 Gün Ücretsiz

2019 Özel Fiyatıyla

 

 

Bitdefender Antivirüs Plus 2020

Alacağınız Lisans Kodu 2019 içindir. Lisans süreniz içinde yeni versiyon 2020 olarak çıktığında sadece bitdefender programını güncellemeniz yeterlidir. Lisansınız otomatik olarak yeni versiyona 2020 olarak yükseltilecektir.

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcının bilgisayarlarını, verilerini ve kimliklerini saldırılardan korumak için güvendiği ödüllü antivirüs yazılımı Bitdefender dünyasına siz de katılın. Bitdefender antivirüs çözümleri çevrimiçi bankacılık saldırıların da içerisinde bulunduğu çevrimiçi tehditlere karşı proaktif koruma sağlar.

ElementAHBS kullanıcılarına özel teklif ile bilgisayarınızı ve verilerinizi koruma altına alın. Gelişmiş antivirüs sistemi ile bilgisayarınızda tam koruma sağlar.

En İyi Koruma – En İyi Performans

Bitdefender 5,93
Kaspersky 5,86
Symantec 5,74
McAfee 4,88

Saldırılara Karşı En İyi Koruma (0-6’lık bir ölçekte en iyi koruma)
Genel Puan. Ocak 2011 – Nisan 2017 AV TEST

Bitdefender 5,73
Kaspersky 5,69
Symantec 5,10
McAfee 4,87

Performansa Göre En Düşük Etki (0-6’lık bir ölçekte en düşük etki)
Genel Puan. Ocak 2013 – Nisan 2017 AV TEST

Bugünkü en etkili anti-virüsün mutlak gücü. Bitdefender Antivirus Plus 2019, virüslerden, solucanlardan, Truva atlarından, fidye yazılımı, Zero-Day kullanımları, rootkitler, casus yazılımlara karşı ve tüm tehditlere karşı çalışır. Verileriniz ve gizliliğiniz emin ellerdedir.

Bitdefender Antivirus Plus 2019, etkin uygulamaları yakından izlemek için sezgisel tespit olarak adlandırılan yenilikçi bir tekniği kullanıyor. Şüpheli bir şeyler algılar ise, tehditleri önlemek için anında harekete geçer.

Hassas belgeleri birden fazla koruma katmanı altına yerleştirebilir, böylece kişisel dosyalarınızda fidye isteyen kötü niyetli şifreleme programlarından korunabilirsiniz.

Rootkit gibi bazı karmaşık virüsler, Windows başlamadan önce kaldırılmalıdır. Bitdefender Antivirus Plus 2019 bu tür tehditleri tespit ettiğinde, temizleme ve onarım için bilgisayarı Kurtarma Modunda yeniden başlatır.

Bitdefender Antivirus Plus 2019, parolalar veya kredi kartı numaraları gibi mali verileri çalmak için güvenilir olarak taklit edilen web sitelerini tespit eder ve engeller.

Gelişmiş filtreleme sistemimiz sizi, kumarhaneler, porno siteler, para kredisi planları ve diğerleri gibi sizi aldatmaya çalışan web sitelerini ziyaret ettiğinizde sizi uyarır.

Bir bağlantıya tıklamadan önce arama sonuçlarınıza erişip erişemeyeceğini öğrenin. Bitdefender Antivirus Plus 2019, bilinen virüslü bağlantıları da engeller.