window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-76516139-1');
Başlıklı SMS2017-11-22T13:41:23+00:00

AILE HEKIMI Başlıklı SMS
ElementAHBS Kullanıcılarına Özel

AILE HEKIMI başlıklı SMS

ElementAHBS kullanıcılarına özel olarak AILE HEKIMI başlıklı SMS siz değerli kullanıcılarımıza ücretsiz olarak sunulmuştur. ElementAHBS üzerinde kayıtlı kişilere istediğiniz şekilde bilgilendirme SMS’i gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz SMSler AILE HEKIMI başlığı ile iletileceğinden daha ilgi çekici olacaktır. ElementAHSB üzerinde tanımlayacağınız şablonlarla SMS gönderimini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca bölgesel olarak veya işplanında işlemi gelen kişilere hızlıca SMS gönderebilirsiniz.

Tüm kullanıcılarımıza 50 SMS ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kullanmak isteyen kullanıcılarımız diledikleri takdirde SMS paketi satın alarak kullanmaya devam edebilir.

Önemli:
# SMS tanımlaması yapılmamış kullanıcılarımıza SMS tanımlaması yapılmıştır. SMS hesabınıza SMS gönder ekranından ulaşabilirsiniz. Her kullanıcımıza bir sefer 50 SMS ücretsiz olarak sunulmaktadır. Daha önce bu ücretsiz SMSler kullanılmışsa ücretli paketlerimizden satın alarak kullanmaya devam edebilirsiniz. #

Kullanımı

Örnek SMS

Ücretlendirme

500 SMS

15TL
  • Kişisel Kullanım

1.000 SMS

25TL
  • Kişisel Kullanım

2.500 SMS

65TL
  • Kişisel Kullanım

5.000 SMS

110TL
  • Kişisel Kullanım

10.000 SMS

175TL
  • ASM İçi Paylaşımlı
  • En Uygun Fiyat : 0,0175TL
Şimdi Satın Al

10.000 Paylaşımlı SMS

10.000 SMS Paylaşımı için satın alma işleminden sonra Muhasebe birimine ASM’de bulunan hangi kullanıcılara paylaştırılacaksa (Örnek: DR1:1000/DR2:1000/DR3:3000/DR4:5000 gibi)  bilgisinin verilmesi gereklidir. Paylaşımlı SMS paketinde sadece ilk satın alma işleminde SMS paylaşımı yapılır. Paylaşımlı SMS kullanımında SMSler diğer kullanıcılara devredilemez. SMS tanımlamaları kişisel olduğu için birim değişikliği gibi durumlarda SMSleri kullanmaya devam edebilirsiniz. Herhangi bir kullanıcıya tanımlanan SMS biterse isterse kişisel olarak SMS satın alarak kullanmaya devam edebilir.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu

Önemli

Not: Satın Alınan SMSlerin kullanım süresi 2 (İKİ) yıldır ve başka kullanıcılara devredilemez,nakde çevrilemez.

Birim değişikliği durumunda kullanılmaya devam edilebilir.

ElementAHBS kullanımının durdurulması durumunda tanımlanan SMS’ler iptal edilir, iade edilemez.

AILE HEKIMI başlığının kullanım hakkı BTK tarafından Molekül Teknoloji Ürünleri’ne kayıtlıdır ve tarafımızdan kullanıcılarımıza sunulmuştur. Molekül Teknoloji Ürünleri başlığın kullanım hakkını durdurma hakkı saklıdır.

Göndereceğiniz SMSler operatörler tarafından saklandığı için içeriğin yasal sorumluluğu tamamen göndericiye aittir ve BTK tarafından istenildiği zaman operatör tarafından BTK’ya bilgi verilebilir.

Gönderilen her SMS’de Gönderici Bilgisi ve BTK kararı gereği RET linki ve operatör kodu bilgisi otomatik olarak eklenmektedir. (Ret: www.ret.tc/492J B038 )

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu

Şimdi Deneyin

ElementAHBS Kolay, Hızlı ve Güvenilir Aile Hekimliği yazılımıdır…

Şimdi Deneyin
Size daha iyi bir web sitesi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik Politikamıza göz atabilirsiniz... Gizlilik Politikası Tamam

Gizlilik Politikası

Size ait kişisel verilerin korunması, bizim için oldukça önemlidir. Web sitesini ve/veya mobil uygulamaları (bundan böyle “Web Sitesi” olarak anılacaktır) ziyaret ederken rahat hissetmenizi istiyoruz. Kişisel verileri işlerken en büyük endişemiz, gizliliğinizin korunmasıdır. Bu konuyu tüm ticari faaliyetlerimizde oldukça yakından takip ediyoruz. Kişisel bilgilerin korunmasına yönelik sorumluluklarımızın çok ciddi olduğunu biliyoruz. Kişisel gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bu Gizlilik Politikası‘nda siz Web Sitesi’ne eriştiğinizde ve/veya siteyi kullandığınızda sizden veya sizin hakkınızda topladığımız bilgilerin kullanımı, saklanması ve ifşasına yönelik uygulamalarımız açıklanmaktadır. Web Sitesinikullanarak Kullanım Şartları‘nı kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek amacıyla tanımlama bilgilerini ve IP adreslerini saklayıp bunlara erişebileceğimizi ve Web Sitesi ile ilgili kullanım verilerini toplamak için diğer yöntemleri kullanabileceğimizi kabul ediyorsunuz. Bu Gizlilik Politikası’nı dilediğimiz zaman önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutarız. Web Sitesi‘nde yapılan değişiklikleri yayınlamayabiliriz, bu nedenle lütfen Gizlilik Politikamızın en son sürümünü düzenli olarak inceleyin. Kimlik bilgilerinizde değişiklik olursa veya artık hizmetimizi kullanmak istemezseniz bize sağlamış olduğunuz kişisel bilgilerinizi düzeltme veya güncelleme olanağı sunduğumuzu lütfen unutmayın. Web Sitesi‘nde diğer web sitelerinin bağlantıları bulunabilir. Bizim tarafımızdan yönetilmeyen web sitelerinin gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı lütfen unutmayın. Kimlik bilgilerini toplayan herhangi bir web sitesinin ve tüm web sitelerinin gizlilik beyanlarını okumanızı tavsiye ederiz. Bu gizlilik bildirimi sadece Web Sitesitarafından toplanan bilgiler için geçerlidir. Başka sorunuz veya yorumunuz varsa İletişim sayfasından bizimle iletişime geçin.